Czytanie na dziś:
Synod o młodzieży zbliża się wielkimi krokami. Wkrótce po nim, w styczniu 2019 r., w Panamie odbędą się Światowe Dni Młodzieży.
Przewodniczący Episkopatu Niemiec skrytykował rozporządzenie władz Bawarii, by od 1 czerwca w każdym urzędzie wieszać krzyż. I rozpętała się burza.
Ignorancja, chora emocjonalność, zła wola, upolitycznienie – to tylko niektóre upiorne choroby (dotykające, dodajmy, wszystkich stron), które coraz częściej infekują także „dyskusje” o religii, wierze i Kościele.
Pod naciskiem rodziców protestujących w Sejmie rząd pracuje nad strategią rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych.
W październiku minie dziesięć lat od przedziwnego wydarzenia, które miało miejsce w kościele św. Antoniego w Sokółce na Podlasiu.
Francja ma nowego bohatera: to 44-letni Arnaud Beltrame. Podpułkownik policji dobrowolnie oddał się w ręce islamskiego fundamentalisty, w zamian za uwięzioną przez terrorystę zakładniczkę – kasjerkę supermarketu.
Czas robi swoje. Wkrótce koniec Wielkiego Postu – okresu, który katolik winien nasycić modlitwą, postem i jałmużną.
Siostra Małgorzata Borkowska, benedyktynka, opublikowała właśnie małą książkę o wielkim potencjale.
Jaka jest religijność polskich imigrantów w Irlandii? – na to pytanie spróbuje odpowiedzieć pallotyński Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego.
Czy powstanie narodowa strategia na rzecz ochrony dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym?
-64%
-19%
-15%
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki