Logo Przewdonik Katolicki
zdjecie

ks. Jarosław Czyżewski

Kapłan Archidiecezji Poznańskiej, wyświęcony w 2014 r. Magister politologii i teologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Gwiazdy u papieża

16.09.15r

„Cokolwiek robię, czynię na chwałę Bożą” – podkreśla znany amerykański aktor, gość specjalny spotkania z Franciszkiem w USA.

Mark Wahlberg to jedna z gwiazd filmu i muzyki, które wezmą udział w spotkaniach z papieżem podczas jego pielgrzymki do Stanów Zjednoczonych od 22 do 27 września. Oprócz niego w Święcie Rodziny w ramach Światowego Spotkania Rodzin w Filadelfii 26 września będą uczestniczyli m.in. Aretha Franklin i Andrea Bocelli.
Mark Wahlberg jako nastolatek trafił do więzienia za pobicie. Choć spędził tam „jedynie” 45 dni, to czas ten zasadniczo wpłynął na jego podejście do życia. Także do Boga. „Kiedy zacząłem wierzyć w Boga, wydarzyły się rzeczy cudowne. I nie chodzi mi o to, jak potoczyła się moja kariera. Chciałbym swoim życiem służyć Bogu i dobrze postępować. Chciałbym również naprawić swoje błędy i zadośćuczynić cierpieniom, jakie przysporzyłem innym” – mówi aktor.
Ameryka kojarzy nam się z Hollywood, celebrytami znanymi ze szklanego ekranu i estrady. Warto pamiętać, że są wśród nich ludzie znani ze swojej wiary. 

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki