Logo Przewdonik Katolicki
zdjecie

Bogna Białecka

psycholog

Bogna Białecka, żona, matka czwórki dzieci, psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii. Autorka szeregu książek psychologicznych, głównie o tematyce wychowawczej. Z "Przewodnikiem Katolickim" współpracuje od roku 2001.

Życiorys

www.bognabialecka.pl

Teksty tego autora

 • 10 pomysłów na poprawę humoru

  BOGNA BIAŁECKA, psycholog02.09.22r

  Czasem brakuje nam błyskawicznych pomysłów, jak poprawić swoje samopoczucie, zawalczyć z problemami. Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć małą serię inspirujących zadań na kolejne 10 wakacyjnych dni. Zachęcam do podjęcia wyzwania.

  więcej
 • Okres Bożego Narodzenia, końcówka roku i początek nowego mogą przywoływać myśli o przemijaniu i kruchości ludzkiego życia. Być może to tematy, których się boimy. Dlatego warto zmierzyć się z nimi i rozwiać przy okazji popularne mity na temat starzenia się.

  więcej
 • Równa drogi życiowe przed dziećmi, by mogły maksymalnie rozwijać swój potencjał, bez „zbędnych” frustracji. W rzeczywistości sprawia, że w dorosłość wchodzą metaforyczne księżniczki i książęta, którzy nie potrafią poradzić sobie z najprostszymi wyzwaniami...

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki