Czytanie na dziś:
To nie jest film na nasze czasy. Czas niedokończony..., którego bohaterem jest ks. Jan Twardowski, może stać się wyłomem w naszym życiu, w którym, „tak mało barw a tak dużo kolorów”.
Rozmowa z dr. Paulem Cameronem, psychologiem i prezesem Family Research Institute, o wiarygodności badań na temat homoseksualizmu i poprawności politycznej zawodu.
Z Moniką Mostowską, wiceprezes Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl o wierności tradycji, smutku śmierci i radości życia
Rozmowa o respektowaniu prawa do wolności sumienia w Szwecji z mecenas Ruth Nordström.
„Dzielimy ubóstwo i niepewność jutra z najsłabszymi” – tak misję wspólnoty Chleb Życia streszcza jej przełożona, s. Małgorzata Chmielewska.
Historia organizacji pomagającej prześladowanym chrześcijanom z całego świata rozpoczęła się w Polsce, podczas V Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów o Pokój i Przyjaźń.
Anna Kamieńska nazwała w jednym ze swoich wierszy dom ks. Twardowskiego „ptasim domkiem drewnianym”. Ale to jest przede wszystkim dom anielski. Anioły fruwają tu wszędzie.
Z Johanem i Anneke Companjen z Open Doors rozmawia Anna Sosnowska
Absolutnym klasykiem polskiego (i pewnie nie tylko) repertuaru życzeń składanych z różnych okazji jest to: „Dużo zdrowia!” albo w wersji bardziej serdecznej i bezpośredniej: „Dużo zdrówka!”. Bo wiadomo – „zdrówko najważniejsze” i „byle tylko zdrowie było...
-15%
-19%
-64%
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki