dzisiaj jest: środa, 03.09.2014 | Imieniny:
Przewodnik Katolicki 27/2005 » Bydgoszcz »

Zmiany księży w Diecezji

autor: Marcin Jarzembowski
Nominacja proboszczowska
1. Ks. Jan TUTKA mianowany proboszczem parafii pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Występie

Zmiany księży wikariuszy
1. Ks. Jarosław BALCER z parafii pw. Św. Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Mikołaja w Bydgoszczy
2. Ks. Stanisław BEZLER z parafii pw. św. Mikołaja w Mroczy skierowany do parafii pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Bydgoszczy
3. Ks. Waldemar BINIECKI z parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Wysokiej
4. Ks. Stanisław BROMBEREK z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Miasteczku Krajeńskim skierowany do parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bydgoszczy
5. Ks. Maciej CHMIELEWSKI z parafii pw. św. Mikołaja w Mroczy skierowany do parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
6. Ks. Michał DAMAZYN z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białośliwiu skierowany do parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bydgoszczy
7. Ks. Mirosław GOGOLIK z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy zwolniony z obowiązków wikariusza i mianowany dyrektorem Collegium Catholicum Bydgostiense
8. Ks. Szymon GOŁOTA z parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Złotowie skierowany do parafii pw. Św. Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy
9. Ks. Zbigniew GRZEGORZEWSKI z parafii św. Piotra i św. Pawła w Złotowie skierowany do parafii pw. NMP Matki Kościoła w Bydgoszczy
10. Ks. Waldemar INDYCKI z parafii pw. św. Stanisława BM w Nakle skierowany do parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Kaczorach
11. Ks. Wiesław JACHNIK z parafii pw. św. Wawrzyńca w Gołańczy skierowany do parafii pw. św. Stanisława BM w Bydgoszczy
12. Ks. Andrzej KALITA z parafii pw. Św. Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Złotowie
13. Ks. Rafał KARWICKI z parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Wysokiej skierowany do parafii pw. św. Mikołaja w Mroczy
14. Ks. Przemysław KODZIK z parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach skierowany do parafii pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy
15. Ks. Waldemar KRAWCZAK z parafii pw. św. Mikołaja w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Wawrzyńca w Gołańczy
16. Ks. Piotr KRUSZELNICKI z parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy
17. Ks. Rafał KWIATKOWSKI z parafii pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Bydgoszczy
18. Ks. Grzegorz LEWANDOWSKI z parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Kaczorach skierowany do parafii pw. św. Stanisława BM w Nakle
19. Ks. Piotr ŁUKASZEWSKI z parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Bydgoszczy
20. Ks. Waldemar MARCZAK z parafii pw. Opatrzności Bożej w Bydgoszczy skierowany do diecezji łowickiej
21. Ks. Sylwester OLSZANOWSKI z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach
22. Ks. Sławomir PATELSKI z parafii pw. św. Stanisława BM w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Mikołaja w Mroczy
23. Ks. Marek PISARSKI z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bydgoszczy zwolniony z obowiązków wikariusza i mianowany prefektem Collegium Catholicum Bydgostiense
24. Ks. Roman SOSNOWSKI z parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. Św. Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy
25. Ks. Maciej SZWANKOWSKI z parafii pw. Św. Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. Świętej Trójcy w Łobżenicy
26. Ks. Ryszard SZYMKOWIAK z parafii pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Anny w Krajence
27. Ks. Jarosław ŚCIERASZEWSKI z parafii pw. NMP Matki Kościoła w Bydgoszczy skierowany do parafii pw. św. Piotra i św. Pawła w Złotowie
28. Ks. Sylwester WARZYŃSKI z parafii pw. św. Anny w Krajence skierowany do parafii pw. św. Łukasza w Bydgoszczy
29. Ks. Edward WASILEWSKI z parafii pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Bydgoszczy skierowany na studia do Niemiec
30. Ks. Krzysztof ZALEWSKI wikariusz parafii pw. Trójcy Świętej w Łobżenicy - urlop zdrowotny
31. Ks. Zbigniew ZGOLIŃSKI z parafii pw. bł. Michała Kozala w Solcu Kujawskim skierowany do parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy

Księża neoprezbiterzy
1. Ks. Michał PINGOT skierowany do parafii pw. bł. Michała Kozala w Solcu Kujawskim
2. Ks. Dariusz PRUSZYŃSKI skierowany do parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białośliwiu

opracował:
poprzedni   |   następny wróć
right
left
Papież Franciszek w Ziemi Świętej